Dhomat e hotelit

Brendësia elegante dhe e ngrohtë e dhomave tona ju fton të pushoni dhe të shijoni atë që ofron Bougainville Bay Resort & SPA. Mobilimi bashkëkohor i këtyre dhomave rrezaton ngrohtësi, luks dhe qetësi. Natyrisht, të gjitha dhomat janë të mobiluar për të përcjellë më të mirën tek ju. Nëse jeni i apasionuar pas punës dhe nuk ndaheni dot, dhoma, në organizimin e saj ka një tavolinë pune, nga ku ju mund t’i mbyllni të gjitha çështjet pezull dhe të riktheheni tek pushimet tuaja. Shtrati me përmasa King do t’ju shoqërojë përgjatë pushimeve tuaja.

Zgjidhni dhomën tuaj të preferuar, me pamje nga deti, nga pishina ose nga kopshtet me bougainvillea dhe limona.

Zgjedhja perfekte nëse dëshironi të akomodoheni me një mik. Kjo dhomë është e pajisur me dy krevate teke dhe një mur xhami, i cili ofron një pamje të kombinuar nga deti dhe pishina. Gjithçka që ju nevojitet merret parasysh për të siguruar që qëndrimi juaj të jetë i qetë dhe komode.

Dhoma jonë Deluxe janë të dizajnuara me kujdes drejt një standardi bashkëkohor. Dhomat Deluxe premtojnë rehatinë dhe komoditetin maksimal.

Ju hapni sytë në mëngjes dhe gjithçka që mund të shihni është bluja e pafundme. Këto tipologji karakterizohen nga një dizajn i veçantë dhe është një oaz qetësie.

Dhoma perfekte për familje me fëmijë të vegjël.

Bougainville Bay

Rezervo

Rezervo tani

Facilitetet e dhomave

 • WIFI

 • Mirëmbajtja

 • Kondicioneri

 • Pastrim Kimik

 • Hekuri/ Tavolinë Hekurosjeje

 • Telefonatë Zgjimi

 • Shtrat Ekstra

 • Krevat Fëmijësh

 • Kasaforta

 • Minibar
 • Posta
 • Magazinimi i Bagazheve