Suitat

Junior Suites ju zgjojnë me pamje nga deti Jon duke ju ofruar një eksperiencë të shkëlqyer me krevatin komod dhe dyshekun me teknologjinë më të mirë. 

Të gjitha Junior Suites janë me plan të hapur, me tualete luksoze të bollshme, nga ku mund të shijoni edhe pamje të mrekullueshme të detit Jon.

Suitat dubleks ju ofrojnë një hapësirë shumë të bollshme dhe komode, perfekte për familjet ose për grupe të vogla miqsh. Këto suita janë të mobiluara në mënyrë modern, luksoze dhe të dekoruara me ngjyra të frymëzuara nga mjedisi natyror i hotelit.

Suitat Ekzekutive kanë një sipërfaqe prej 46 m2. Kjo tipologji është e organizuar në dy kate, ku në katin e parë është një dhomë gjumi së bashku me një ambient privat të veçantë, ndërsa në katin e dytë ndodhen dhomat e tjera të gjumitKjo suitë kombinon në mënyrë të përkryer komoditetin dhe argëtimin, dhe padyshim që do të shënojë pushimet më të mira me familjen, miqtë dhe të dashurit tuaj.

Bougainville Bay

Rezervo

Rezervo tani

Facilitetet e dhomave

 • WIFI

 • Mirëmbajtja

 • Kondicioneri

 • Pastrim Kimik

 • Hekuri/ Tavolinë Hekurosjeje

 • Telefonatë Zgjimi

 • Shtrat Ekstra

 • Krevat Fëmijësh

 • Kasaforta

 • Minibar
 • Posta
 • Magazinimi i Bagazheve