BUTRINTI HAMMAM & SPA

Butrinti SPA & Beauty Center shkon më tej me koncepte dhe teknologji të reja. Këtu do të gjeni vendin e përsosur për t’u çlodhur dhe gjallëruar. Masazhe, Sauna, Hamam, Banjë me Hidromasazh, Dush Emocional, trajtime të ndryshme të ujit, trajtime bukurie për fytyrën dhe trupin, manikyr – pedikyr, dhe shumë shërbime të tjera estetike. Terapistët tanë profesionistë do të ndihmojnë me mirësi për të rinovuar mendjen, trupin dhe shpirtin tuaj. Nëse kalon një ditë vere në plazh apo një ditë e ftohtë dimri – në “Butrinti” SPA & Beauty Center do të gjeni relaksimin, qetësinë dhe mirëqenien tuaj! Përkëdhel veten pak dhe kënaq në trajtimet tona ringjallëse SPA!

“Just wanted to thank you for your awesome template Avada. It is by far the most professional, easy to use, theme available.”

BUSY BUSINESS, THEMEFOREST.NET

TAKE CARE OF YOUR BODY

Beauty & Health

-

Spa Accessories

Maecenas facilisis
READ MORE
details_spa_menu

Spa Menu

Aenean gravida
READ MORE
-
-
flowers_top

BEST PLANS FOR YOUR BODY

Our Prices