E pozicionuar për vetëm 10 minuta larg Gjirit të Krorëzës, Shpella e Lukovës është vendi ideal për t’u relaksuar dhe për të parë të gjitha pamjet e saj mahnitëse. Njihet për qetësinë, ujin kristal blu të thellë të detit Jon dhe mjedisin natyror magjepsës. Lukova është një nga destinacionet më të sugjeruara nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë të mrekullueshme dhe të paharrueshme.

Adresa: Vlorë, Shqipëri, 30 minuta larg nga Bougainville Bay Resort & SPA 4 orë udhëtim me varkë (përfshirë rrugën)

Rezervimet: +355 44104154/ +355 684056565